Workshop Neuro-lingvistického programování

Chcete umět bezpečně určit, jaký je další krok ve Vaší kariéře? Chcete lépe komunikovat s rodinou, přáteli, partnerem či kolegy? Máte problém setrvat u stanoveného úkolu? Chcete správně nastavit své cíle a vytvořit strategii pro jejich dosahování?

Metodika Neuro-lingvistického programování Vám to díky svým interaktivním cvičením a technikám umožní a změní váš pohled na život. Čeká Vás tedy spousta nových informací ve společnosti lidí, kteří se zajímají o vlastní rozvoj stejně tak jako Vy.
[ezcol_1half]

NLP je využíváno pro výcvik manažerů, obchodníků, konzultantů, podnikatelů, terapeutů, právníků, ale i sportovců. Právě i díky NLP slaví úspěch bývalý prezident USA Barack Obama, který tuto metodiku používal pro zlepšení prezentačních dovedností, moderátorka Oprah Winfrey při komunikaci s hosty ve své show, André Agassi na překonání mentálních překážek v tenisových zápasech a mnozí další.

Každý účastník workshopu Neuro-lingvistického programování dostane zdarma online NLP kurz “Influence with NLP” (běžná cena 40 Eur). Tento kurz integruje všechny NLP techniky a nástroje, které Vám pomohou zanechat dojem na jinou osobu, ovlivňovat a motivovat ostatní. Kurz je rozčleněn na 4 moduly a na konci každého z nich si můžete své nabyté vědomosti ověřit na krátkých cvičeních. Více informací o kurzu ,,Influence with NLP” naleznete ZDE.

[/ezcol_1half]

[ezcol_1half_end]

žárovka_NLP workshop

[/ezcol_1half_end]

Na workshopu se budeme zabývat  tématy:

[ezcol_1half]
Co je to NLP

Jakým způsobem mohou lidé používat NLP v profesním a osobním životě?

[/ezcol_1half]

[ezcol_1half_end]

Strategie úspěchu

Naučit se, jaké strategie pro dosažení úspěchu používají uspěšní lidé.

[/ezcol_1half_end]

[ezcol_1half]
Změna chování

Naučit se, jak změnit své maladaptivní chování.

[/ezcol_1half]

[ezcol_1half_end]

NLP nástroje

Jakým způsobem můžu uplatnit NLP nástroje pro zlepšení výsledků a efektivity mé práce?

[/ezcol_1half_end]

[ezcol_1half]
Stanovení cílů

Schopnost stanovení cílů a účinných strategií pro jejich dosažení.

[/ezcol_1half]

[ezcol_1half_end]

Komunikace

Jak změna komunikace může ovlivnit myšlení, což má za následek změnu chování.

[/ezcol_1half_end]

Přihlaste se

Přihlášení na workshop prostřednictvím formuláře kliknutím na tlačítko níže.

PŘIHLASTE SE

pedja_workshop NLP
O trenérovi

Workshopem Vás provede zkušený lektor Pedja Jovanovič, profesionální certifikovaný trenér (PCC) akreditovaný ICF (International Coach Federation), který je členem trenérského týmu Erickson Coaching International, NLP Master Trenér (s právem certifikovat jménem Mezinárodního NLP sdružení IA-NLP ze Švýcarska a Mezinárodního sdružení NLP institutu z Berlína) a Master kouč (s právem certifikovat jménem Mezinárodního sdružení koučink institutu- ICI). Pedja je rovněž certifikovaným PCM (Process Communication Model) trenérem.

Pro více informací nás kontaktujte na:

+ 420 734 301 313
 office@nlptrainingcenter.cz