Často Kladené Otázky

[su_spoiler title=”Proč je důležité projít certifikací NLP?”]

NLP školení, které se koná v rámci NLP Centra  je certifikováno podle mezinárodně uznávaných institucí IANLP a IN-NLP. To znamená, že NLP školení v NLP Centru splňuje standardy, které ručí za kvalitu obsahu a způsobu provádění těchto programů. Více informací o této organizaci lze nalézt zde.

[/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Proč se účastnit tréninku právě v NLP Centru?”]

Školení v NLP Centru provádějí trenéři s velkou mezinárodní zkušeností; dnes trenéři společnosti NLP Center školí lidi po celém světě. Pracujeme v Praze, Bělehradě, New Delhi, Varšavě, Krakově, Singapuru, Berlíně, Sao Paulu, Lisabonu.
Protože jsme součástí Atria Group SEE společnosti, která se stala národním mistrem 2015/16 European Business Awards.
Díky možnosti využití e-learningové platformy, budete neustále pracovat na integraci znalostí získaných v oblasti vzdělávání.
Budete mít příležitost opakovat moduly, který vám byly méně jasné. Navíc všichni naši účastníci mají možnost opakovat školení, která u nás dokončili.
Tréninky, které jsou prováděny v rámci NLP Centra jsou certifikovány mezinárodními institucemi IANLP a IN-NLP.
Budete mít možnost dokončit přípravu se skupinami v různých městech a dokonce i v různých zemích.

[/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Jak dlouho trvá školení NLP?”]

Celková doba trvání tréninku NLP Practitioner je 6 vzdělávacích modulů a jeden modul certifikace. Celková doba školení je 18 dnů a to v průběhu několika měsíců a obsahuje 130 hodin školení. Každý modul trvá dva-3 dny (obvykle pátek a víkend od 9 do 17h).

[/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Budu shopen nahradit modul pokud se nemohu dostavit?”]

Jedním z podmínek pro získání vysvědčení je účast na všech modulech. Pokud jste vynechal některý modul, existuje možnost kompenzace s další skupinou účastníků.

[/su_spoiler]