Tajemný kód sebevědomí

Tajemství sebedůvěry, není pro každého.

Sebedůvěra je klíč ke šťastnému životu, není pro ty, kteří ho už mají.

Definice sebedůvěry

Jak samé slovo říká- sebevědomí, pokud jsi sebe vědomý tak máš sebevědomí.

Zní to tak jednoduše, když se podíváme do kořenu slova. A je to jednoduché, když Vám je sebevědomí vybudováno a je vaší součástí. Zajímalo by nás, jak tuto zkušenost sdílet s ostatními, kteří sebevědomí mít chtějí.

Vybudovat důvěru v sebe, spoléhat se na vlastní hodnoty, zkušenosti a znalosti, pohybovat se kupředu je potřeba každého.

Tajný kód pro připojení k vaší sebedůvěře

Znovu tatáž otázka: Jaký je tajný recept na tak důležité sebevědomí? Jaký je tajný kód této wi-fi? Ehhh (hluboký vzech)….

Všichni mě vidí jako sebevědomou osobu, a proto nyní sdílím svůj názor.

Říkají, že mám postoj, sílu a energii, jakou mají osoby se sebedůvěrou. Počkej, počkej… pojďme znovu: postoj, síla a energie…

Každý jednotlivec sebedůvěru pojmenovává nějakým dalším termínem a chápe ze své zkušenosti. Podle mě, sebedůvěra je pocit a vnitřní hlas, který vždy říká: ,,Ty to zvládneš“ a pak v těle ucítím nějakou fantastickou energii a teplo, zlatou barvu, která prosvítí každým pórem mé kůže.

Mohla bych tomu říkat i víra v sebe.

Když se jednou smíříte s tím, že cokoliv se stane, je pro Vás dobré, ohromí Vás pocit uvolnění myšlenek, kreativity a síly pohybovat se kupředu.

Naučte se mít sebedůvěru

Jsem si jistá, že se sebevědomí se dá naučit a vy jste jediný tvůrce. Prostřednictvím NLP jsem poznala sebe a to mi pomohlo v procesu posilování  a vybudování sebedůvěry.

Vaši sebedůvěru vybudujete jenom Vy

Jak??

Ok, slyším Vaši otázku, jenom buďte trpělivý. Odpověď je: párkrát zopakujete sami sobě, že cokoliv děláte, děláte dobře a že dosahujete výsledků, kterých jste opravdu chtěli.

Výsledky jsou skutečné, měřitelné a výborné ve srovnání s výsledky ostatních. V té chvíli, se na sebe začínáte dívat v dobrém slova smyslu, jediném správném. Toto byly ideální podmínky, všechno šlo jak po másle a výsledky jsou viditelné.  Vraťme se do skutečného života.

Každý z nás má vzestupy a pády, těžké momenty i ty báječné. Určitě jsou i ti, kterým to jde jak po másle ale pravda je, že každý nejlépe ví, jak mu to jde.

A kde je nyní podstata?

Právě v těch těžkých chvílích, zůstat silný a odvážný. Smířit se s situací a vše se z ní naučit. Souhlasíte se mnou?

Kdo jsem a kam směřuji se sebedůvěrou

Nejprve si navrhněte, co od sebe chcete, jakou osobou se chcete stát ve všech oblastech své činnosti. Když tato vize bude křišťálově čistá, následující koky je udrží, podpoří. Když jdete podle vlastní vize, časem se naučíte o sobě a svých postojích, hodnotách, naučíte se vybudovat zkušenost a sebedůvěru.

Když pochopíte kým jste a kam směřujete, začnou se otevírat mnohá dveře. Na té cestě se naučíte, jak se lépe přizpůsobit skutečnosti a užívat si v ní.

Věřím, že Vám sebedůvěru může zvýšit jedna velmi důležitá osoba. Jsem si jistá, že je vybudování základu pouze na Vás.

Jakmile začnete nést odpovědnost za své činy a svůj život, směle budovat svoji cestu. Když se přestanete schovávat za druhými, všechno to jsou potvrzení, že máte sebedůvěru.

Snežana Knežević dipl.ecc
NLP Practitioner