Workshop Neuro-lingvistického programování

Chcete umět bezpečně určit, co je dalším krokem ve vaší kariéře? Chcete lépe komunikovat s rodinou, přáteli, partnerem, kolegy? Máte problém setrvat u stanoveného úkolu? Chcete správně nastavit své cíle a vytvořit strategii pro jejich dosahování?

Metodika Neuro-lingvistického programování vám to díky svým interaktivním cvičením a technikám umožní a změní váš pohled na život. Čeká vás tedy spousta nových informací ve společnosti lidí, kteří se zajímají o vlastní rozvoj stejně jako vy.

NLP je využíváno pro výcvik manažerů, obchodníků, konzultantů, podnikatelů, terapeutů, právníků ale i sportovců. Právě i díky NLP slaví úspěch bývalý prezident USA Barack Obama, který tuto metodiku používal pro zlepšení prezentačních dovedností, moderátorka Oprah Winfrey při komunikaci s hosty ve své show, André Agassi na překonání mentálních překážek v tenisových zápasech a mnozí další.

Každý účastník workshopu Neuro-lingvistického porgramování dostane zdarma online NLP kurz “Influence with NLP”. Tento kurz integruje všechny NLP techniky a nástroje, které vám pomohou zanechat dojem na jinou osobu, ovlivňovat a motivovat ostatní. Kurz je rozčleněn na 4 moduly a na konci každého z nich si můžete své nabyté vědomosti ověřit na krátkých cvičeních. Více informací o kurzu ,,Influence with NLP” naleznete ZDE.

Termín: úterý 22.8. 2017 od 18 hodin

Cena workshopu: 300 Kč.

Místo: Jo’s Bar & RestaurantMalostranské náměstí 264/7, Praha 1, Malá Strana

Na workshopu se budeme zabývat  tématy:

Co je to NLP

Jakým způsobem ho lidi mohou používat v profesním a osobním životě?

Strategie úspěchu

Naučit se, jaké strategie pro dosažení úspěchu používají uspěšní lidé.

Změna chování

Naučit se, jak změnit své maladaptivní chování.

NLP nástroje

Jakým způsobem můžu uplatnit NLP nástroje pro zlepšení výsledků a efektivity mé práci?

Stanovení cílů

Schopnost stanovení cílů a účinných strategií pro jejich dosažení.

Komunikace

Jak změna komunikace může ovlivnit myšlení, což má za následek změnu chování.

Přihlaste se

Všechno, co musíte udělat, abyste se zúčastnili workshopu, je přihlásit se postřednictvím formuláře kliknutím na tlačítko dole.

PŘIHLASTE SE

pedja
O trenérovi

Workshopem Vás provede zkušený lektor Pedja Jovanovič, profesionální certifikovaný trenér (PCC) akreditován ICF (International Coach Federation), který je členem trenérského týmu Erickson College, NLP Master Trenér (s právem certifikovat jménem Mezinárodního NLP sdružení IA-NLP ze Švýcarska a Mezinárodního sdružení NLP institutu z Berlína) a Master kouč (s právem certifikovat jménem Mezinárodního sdružení koučink institutu- ICI). Predrag je rovněž certifikovaný PCM (Process Communication Model) trenér.

Pro více informací nás kontaktujte na:
+ 420 603400520
 office@nlptrainingcenter.cz