Martin Juřík- Co mi dalo NLP

Především osobní svobodu.

Díky NLP jsem si dokázal uspořádat myšlenky, přestal přemýšlet o věcech, které nechci a začal přemýšlet a dělat pouze to co skutečně chci. Zbavil jsem se téměř všech a všeho, co ze mě vysávalo energii a obklopil se činnostmi, věcmi a lidmi, kteří mi energii dodávají. Lidé a věci, kteří ze mne energii vysávali najednou přestali existovat, jelikož ztratili vliv, který na mě v minulosti měli.

NLP mi do života vneslo řád a strukturu.

Tím se mi uvolnilo potřebné množství času, který jsem postrádal, pro rodinu nebo své zájmy.

Zlepšení komunikace.

V neposlední řadě se posunula úroveň komunikace na úplně jiný level. Konfliktní situace, ze kterých jsem mnohdy vycházel rozčilený nebo zklamaný, jsou pro mě výzvou. Namísto tupé obhajoby vlastních cílů za každou cenu se mi daří nacházet výhodná řešení pro obě strany, což má v konečném důsledku velmi pozitivní vliv nejen na profesi obchodníka, ale také manžela, otce i zaměstnance.

Cokoliv dalšího bych napsal už by byla pouze omáčka říkající totéž. NLP není o znalostech, ale o prožitcích…mě osobně stačilo pochopit základní principy a okamžitě je začít důsledně aplikovat v každodenním životě. Funguje to!

Martin Juřík, Sales representative at Black Red White