-->

Víte, jak vypadají vaše nejhlubší cíle a přání? Chcete zlepšit vztahy s rodinou, přáteli, partnerem či kolegy? Když začínáte něco nového, máte problém u toho vydržet (popřípadě to dokončit)? Chcete vymýšlet nové strategie a mít radost z jejich naplnění? Chcete žít takový život, jaký jste si vysnili, ale postupně jste na svých nárocích slevovali?

Tréninky začínají

15.-16.9. 2017 - Praha

1.-2.9. 2017 - Ostrava

Mezinárodně akreditovaný trénink

Trénink je akreditovaný uznávanými mezinárodními institucemi IANLP ze Švýcarska a IN-NLP z Německa.

6 modulů

NLP Practitioner se skládá z šesti modulů, které jsou organizovány do osmnácti dní, tedy 130 hodin.

Jak se stát lepší

verzí sebe sama?

Ať už je pro vás NLP úplnou novinkou, nebo jste již  o něm někdy něco zaslechli, změní vám tento trénink pohled na život a pomůže vám nastartovat cestu za lepší verzí sebe sama. Na tréninku budete mít příležitost učit se a aplikovat základní dovednosti NLP. Osvojíte si účinné techniky, které vám pomohou nastavit si své cíle a následně jich i dosáhnout a správně předat zprávu osobě, se kterou mluvíte. Správně předaná zpráva zlepší komunikaci s rodinou a spolupracovníky. NLP vám dále pomůže změnit nežádoucí chování ve svém pracovním i soukromém životě.

NLP zkoumá strategie úspěšných lidí. Zabývá se jejich identifikováním, popisováním a jejich předáváním dalším lidem. Je to jedinečná sada dovedností a technik, kterou lze aplikovat v různých oblastech života (v podnikání, ve sportu, v lásce, v rodinných vztazích atd.). Učí, jak se stát dobrým rodičem, inspirativním lídrem či špičkovým sportovcem. Koncepci NLP (Neuro-lingvistické programování) tvořili v 70. letech 20. století v Americe dva vědci, Richard Bandler a John Grinder, kteří sledovali chování profesionálů a zkoumali tak, co z nich dělá úspěšné a nadprůměrné jedince. Na základě výsledků pak vytvořili jednu z nejúspěšnějších metodik pro dosahování mistrovství.

Obsah tréninku NLP Practitioner

MODUL I

Vyberte si úspěch

MODUL II

Síla komunikace

První modul tréninku vám představí základní koncepty NLP a přinese odpověď na otázku, co dělá z NLP umění a vědu o úspěchu. Naučíte se, jaké jsou pilíře, na kterých je založen úspěch NLP.

V tomto modulu se naučíte, jak se jazykové  vzory mohou stát vaším spojencem a jak nejefektivněji inspirovat své okolí.

MODUL III

Zahájení změny

MODUL IV

Udržování změny

V tomto modulu se naučíte základní NLP techniky, které se používají při práci na změně chování.

Jednou z největších výzev při práci na změnách je udržování požadované změny v delším časovém období. Čtvrtý modul je věnován práci se submodalitami a kotvami, částmi NLP, které jsou zásadní ve vytváření dlouhodobých změn.

MODUL V

Programování cílů

MODUL VI

Tvoření cílů

Pátý modul tréninku je věnován práci na projektech a dlouhodobých cílech.  V tomto modulu se naučíte, jak svůj osobní nebo pracovní projekt rozdělit na prvky, které posílí vaši motivaci a které zapojí i další lidi, jež jsou součástí vašeho systému.

Vaše cíle a projekty obvykle zahrnují i další lidi. Často je klíč našeho úspěchu spojený s úspěchem našich kolegů, zákazníků a přátel. Poslední modul našeho tréninku je věnován implementaci tvůrčích strategií při práci na projektech, práci s metaforami a vytváření osobní vize.

Chci vědět více o modulech >

Stále si nejste jisti, zda se zapojit do NLP tréninku?

V NLP Centru máte příležitost zúčastnit se prvního vzdělávacího modulu tréninku NLP Practitioner, který nese název Základy NLP.  Tento trénink představuje základní verzi tréninku NLP Practitioner. Je to dvoudenní trénink, který lze zakoupit zvlášť a stojí jen 4950 Kč bez DPH.

 

Trénink "Základy NLP” vám přináší základní pojmy z oblasti NLP a odpověď na otázku, proč je NLP umění a věda o úspěchu. Dozvíte se, jaké jsou pilíře, na kterých je NLP založeno a jak výkon a flexibilita v pozorování vedou k rychlejšímu a snadnějšímu dosahování vytoužených výsledků. Naučíte se, jak se sladit s ostatními lidmi, definovat osobní a profesní cíle a určit strategii k jejich dosažení.

 

Základy NLP budou probíhat od 15.9. do 16.9. 2017 v Praze a letos poprvé také v Ostravě od 1.9. do 2.9. 2017 ve spolupráci s DK Akord.

Martin Juřík - Co mi dalo NLP

Díky NLP jsem si dokázal uspořádat myšlenky, přestal přemýšlet o věcech, které nechci a začal přemýšlet a dělat pouze to, co skutečně chci. Zbavil jsem se téměř všech a všeho, co ze mě vysávalo energii a obklopil se činnostmi, věcmi a lidmi, kteří mi energii dodávají. Lidé a věci, kteří ze mne energii vysávali najednou přestali existovat, jelikož ztratili vliv, který na mě v minulosti měli. NLP mi do života vneslo řád a strukturu. Tím se mi uvolnilo potřebné množství času, který jsem postrádal pro rodinu nebo své zájmy. V neposlední řadě se mi podařilo posunout úroveň komunikace na úplně jiný level. Konfliktní situace, ze kterých jsem mnohdy vycházel rozčilený nebo zklamaný, jsou pro mě výzvou. Namísto tupé obhajoby vlastních cílů za každou cenu se mi daří nacházet výhodná řešení pro obě strany, což má v konečném důsledku velmi pozitivní vliv nejen na profesi obchodníka, ale také manžela, otce i zaměstnance. NLP není o znalostech, ale o prožitcích… Mně osobně stačilo pochopit základní principy a okamžitě je začít důsledně aplikovat v každodenním životě. Funguje to!

Martin Juřík - NLP Practitioner

Blog

Zprávy

NLP Center je poradenská a konzultační agentura založená v roce 2015. NLP Center působí v rámci společnosti Atria Group a její hlavní činností je otevřený, mezinárodně akreditovaný NLP trénink..

Je NLP o manipulaci?

Pokud je vaše manželství v krizi, problémem mohou být odlišné reprezentativní systémy

NLP Center

Faradayova 44 Praha 10 – Petrovice

109 00, Česká republika

 

powered by

Přihlaste se telefonicky nebo e-mailem

+ 420 603400520

office@nlptrainingcenter.cz

Přihlaste se již dnes a získejte své místo včas.

Přihlas se do Prahy

Staňte se lepší verzí sebe sama!

Přihlas se do Ostravy

Kontaktujte nás!

Máte otázky?

Zavolejte

+ 420 603400520

"

Napište nám na

office@nlptrainingcenter.cz